Ilgalaikis kontūrinis makiažas long time liner

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: Partizanų g. 142
Telefonas: +37064606393
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 2272
31
Visame pasaulyje gerai žinoma Vokietijos bendrovė LONG-TIME-LINER®, pelniusi pripažinimą kaip metodo CONTURE® MAKE UP autorė pristato unikalų neskausmingą ilgalaikio makiažo sprendimą.

Kiekviena moteris svajoja apie gražius antakius, apie didesnes, išraiškingas akis, nuostabias lūpas. Viską galima išspręsti šiuo unikaliu LONG-TIME-LINER metodu CONTURE MAKE UP.
Naudojant ją galima paryškinti ir pakoreguoti veido kontūrus, retušuoti randus, patempimus, maskuoti plikes. Štai priežastys, dėl kurių reikalingas natūralus ilgalaikis makiažas:
- jūsų blakstienos ir antakiai iš prigimties šviesūs, lūpos neryškios;
- nenorite gaišti brangaus laiko kasdieniniam makiažui, nes esate veikli moteris;
- lankotės baseine, saunoje, sportuojate;
- prastas regėjimas (akiniai, lęšiai) arba ašarojančios akys;
- blakstienų ar antakių nėra iš prigimties ar persirgus kokia nors liga;
- nesimetriški veido bruožai;
- nepasisekęs kitų specialistų darytas ilgalaikis makiažas ir jį būtina pakoreguoti.Long time liner pigmentai yra augaliniai,nekeicia spalvos,nekenkia odai ir nedaro jai neigiamo poveikio,procedura nera skausminga,kadangi pigmentas ivedamas i virsutini odos sluoksni,odoje islieka iki 5metu,esu diplomuota linergiste,patirtis sioje srityje didele!

Jau galite isigyti ir dovanų kuponus!!!

Mielos moterys ir merginos, mikropigmentacijos KAINA priklauso ir nuo to, kokių antakių Jūs norite. Taigi, dėl kainos galima tartis, viskas priklauso nuo Jūsų norų. Taip pat darau ilgalaikį lakavimą (5,79€), manikiūrą, antakių dažymą ir korekciją, plaukų priauginimą, plaukų tresų prisiuvimą.

Išsamesnė info telefonu: +37064606393

Žemėlapis: