NAUTILUS laisvalaikio namai

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: Savanorių pr. 124 Kaunas
Telefonas: +37069991356
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3195
52
NAUTILUS laisvalaikio namai, jau daugiau nei 10 metų savo klientams siūlo įvairius renginius, laisvalaikio pramogas bei teikia maitinimo paslaugas. Sukaupta ilgametė patirtis suteikia galimybę savo klientams pristatyti aukščiausio lygio paslaugas, kas nepaprastai svarbu ne tik JUMS, bet ir mums, kaip laisvalaikio profesionalams.
Mūsų komanda, tai jaunos, talentingos ir energingos asmenybės. Mūsų vedėjai, muzikantai, Dj’ai, garsistai, apšvietėjai, renginių organizatoriai dirba iš vien, sukurdami neišblėstančius prisiminimus Jūsų šventei.

Renginių organizavimas:
Salės nuoma – pagal poreikius, talpinanti žmonių net iki 1 000 žmonių;
Asmeninių švenčių organizavimas – gimtadieniai, vestuvės, krikštynos, naujametiniai renginiai, akademinės šventės, įmonių vakarėliai (banketai, furšetai), konferencijos ar seminarai ir kiti Jums svarbūs renginiais;
Viešųjų renginių organizavimas – suteikiame galimybę savo laisvalaikį paskirti kokybiškiems renginiams: spektaklių, atlikėjų ir grupių pasirodymai, akustiniai koncertai, albumų pristatymai, teatralizuoti šou, degustacijos, prekių ir paslaugų pristatymai bei kiti originalūs renginiai.

Maitinimo paslaugos:
Mūsų maitinimo paslaugos, skirtos norintiems kitokios šventės, todėl priotitetus skiriame sveikam ir skaniam maistui. Iš plataus asortimento meniu Jūs galėsite išsirinkti puikių virtuvės patiekalų: nuo vieno kąsnio sumuštinukų iki kepto ėriuko. Virtuvės šefas siūlo skanų, sveiką, gurmaniškai paruoštą, aukštos kokybės maistą. Prireikus, pristatome į Jūsų pasirinktą vietą.

Žemėlapis: