Restoranas "Spyros Metaxas Talk and Drink"

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Pilies g. 5, Vilnius
Telefonas: +370 655 50055
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3688
41
Koja kojon su laiku žengiantis restoranas Spyros Metaxas TALK AND DRINK, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, vienoje iš seniausių miesto gatvėje - Pilies g. 5, maloniai kviečia paviešėti visus, išsiilgusius graikiškos vasaros kolorito ir mėgstančius puikios graikiškos virtuvės patiekalus. Restorane Spyros Metaxas Jumis pasirūpins profesionalus, atidus ir malonus restorano personalas, pasirengęs pildyti visus pageidavimus, lūkesčius ir norus.

Restorano aplinka žavi subtilia ir elegantiška prabanga, jaukumo suteikia senuoju Vilniumi ir Graikija dvelkiantis interjeras - tūkstantmetes Graikijos tradicijas liudijančiais kilimais dekoruotas detales, su senovės graikų gyvenimu pažindinančią sienų tapybą antrina autentiškos senosios sienų tapybos likučiai, atidengto unikalaus mūro raštai ir žavingi akcentai - senojoje plytoje įspaustos ožkos pėdutė ir šuns letenėlės atspaudas.

Subtilus, elegantiškas, modernus interjeras, jauki atmosfera ir nuo lietuviškos tapatybės bei istorijos neleidžiančios atsiplėšti architektūros detalės idealiai tiks iškilmingiems pokyliams, vestuvėms, asmeninėms šventėms, draugų susitikimams ištaigingai vakarienei ar tiesiog jaukiems šeimos pietums.

Tačiau tai dar ne viskas. Jūsų patogumui siūlome antrame aukšte įrengtas šiuolaikiškas, visus reikalavimus atitinkančias konferencijų sales seminarams, dalykiniams susitikimams, mokymams.

Iki malonių susitikimų!

Žemėlapis: