"Brodvėjaus Pub" Vilniuje

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4
Telefonas: 8 652 57 790
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3835
41
"Vilniaus fenomenas", "Geros muzikos klubas", "Tikras airiškas pub'as sostinės senamiestyje", "Klubas, kuriame visuomet groja gyva muzika, lankosi smagiausia publika, o linksmybės nesibaigia iki aušros", tokiais ir dar begale kitų epitetų Vilniečiai ir miesto svečiai apibūdina jau legenda tapusį "Brodvėjaus" pub'ą, jau kitą savaitgalį švesiantį savo 12 metų gimtadienį.
" Vienuoliką metų kartu su mūsų lankytojais buvo išties nepakartojami: penkis kartus per savaitę klubo sienas drebino gyvo garso koncertai, buvo išgerta šimtai tonų alaus, įvyko penkeri "Brodvėjaus" muzikiniai apdovanojimai, vienas gaisras... "
Daugeliui Lietuvos muzikos atlikėjų, dailininkų, žurnalistų, aktorių, šou verslo žvaigždžių, verslininkų, studentų ir miesto svečių "Brodvėjus" tapo antraisiais namais, kuriuose jie klausosi gyvos muzikos, dainuoja, šoka, susitinka su senais bičiuliais, žiūri krepšinio varžybas, šėlsta iki paryčių arba tiesiog draugiškai pakelia šalto alaus bokalą už ilgą savo mylimo klubo gyvavimą.
Klube įrengtas vienas didelis baras, jauki šokių aikštelė ir renginių metu iškylanti scena. 120 sėdimų vietų turintis pub'as dažnai sulaukia kelis kartus didesnio lankytojų būrio, visiems pakanka vietos, o kartu linksmintis yra daug smagiau. Todėl "Brodvėjuje" ypatingai švenčiamos svarbiausios metų šventės, kurioms išskirtinai ruošiasi klubo personalas, puošiamas interjeras.
"Brodvėjaus" šilta ir betarpiška atmosfera išskiria jį iš kitų Vilniaus klubų ir suteikia savitą meninę dvasią. "Brodvėjus" - tai klubas į kurį visuomet norisi sugrįžti.

Informacija ir staliukų rezervavimas: tel.: 8 652 57 790

Žemėlapis: