"Macao Open Air klubas" Kaune

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: Putvinskio g. 51
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 4256
44
"„Be fabulous!“ („Būk išskirtinis“) – toks 2012 metų gegužės mėnesį duris pravėrusio "Macao Open Air" klubo devizas ir standartas.
"Macao Open Air", prašmatnų dviejų salių "deimantą" su deimantiniu baru, sukūrė dizaineriai, dalyvavę ir kultinių Ibisos klubų, ir dešimčių kitų geriausių pasaulio naktinių klubų kūrybos procese įvairiuose Žemės kampeliuose.
Pirmą kartą tokiomis didelėmis investicijomis Kaune įkurtas Macao klubas savyje įkūnija meno ir prabangos standartus. Pasaulinio lygio klubas vienu metu talpina iki 850 lankytojų.
Prabanga neatsiejama nuo šampano, tad dar vienas "Macao Open Air" komandos koziris – "Miaunier" erdvė.
Tik prabangiose renginiuose ir ypatingose pasaulio vietose parduodamas šampanas "Miaunier" Baltijos šalyse pasirinko vienintelę vietą – "Macao Open Air".
Elitinių klubų lankytojams ir kokybės vertintojams daug ką pasako ir užrašas salės viduryje ant baro – „Grey Goose“.
Ypatingai karštos atmosferos metu lankytojai gali atsipūsti lounge salėje ir paklausyti ramesnės muzikos, taip pat atvėsti atviroje lauko terasoje, kuri džiugins ne tik vasarą, bet ir žiemą.
Didžiulis dėmesys įrengiant klubą buvo skiriamas ne tik interjerui – klube įdiegta garso, šviesos ir vaizdo technika, atitinkanti aukščiausius pasaulinio lygio klubų standartus."

Staliukų rezervacija
Skambinti nuo 12:00 - 19 :00 II - VI
Tel: +37060807400
Dėl pamestų daiktų rašykite adresu : [email protected]

Žemėlapis: