"Prospekto Klubas"

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Gedimino pr. 2/1
Telefonas: +370 5 212 0832
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3278
51
Nuo 2010 metų kovo mėnesio klubas pakeitė savo įvaizdį ir koncepciją. Dabar tai muzikinis klubas, kuriame kiekvieną savaitgalį lankytojai gali šėlti žymių Lietuvos grupių koncertuose. „Prospekto klubas“ turi net 4 savo pastovius dj, o savaitgaliais kviečia kitus, žinomus Lietuvoje ir svetur.
Klubas savo paslaugas siūlo net 365 dienas per metus, tad čia visada gausu lankytojų, kurie gali čia leisti savo laisvalaikį iki pat ankstaus ryto. O dienos metu, skambant gyvai fortepijono muzikai, klubas teikia „verslo pietų“ paslaugą skubantiems.
Puikios diskotekos, koncertai, specialūs renginiai, teminiai vakarėliai, degustacijos – tai priežastys, dėl kurių „Prospekto klubas“ tapo taip mėgiamas tarp vietinių gyventojų ir turistų. Be to, čia mėgsta apsilankyti ir nemažai pramogų pasaulio ,,žvaigždžių ir žvaigždučių‘‘... Įspūdingo didžio- beveik 20 metrų ilgio baras ir klientų patogumui dirbantys net 3 barmenai, neleidžia susidaryti eilėms, tad savo užsakytą gėrimą jūs visada gausite per trumpiausią laiką. O virtuvė, dirbanti net iki 1 valandos nakties, visada pasiruošusi pagaminti jums skanų patiekalą.
Klubo rūsyje įsikūrusioje vyninėje galėsite atrasti vyno rūšių iš viso pasaulio, įtinkančio kiekvienam pagal skonį ir kišenę. Čia taip pat kelis kartus per savaitę skamba gyva muzika.

Darbo laikas: 10:00 - 05:00

Žemėlapis: