"Europos parkas"

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Joneikiškių km., Vilniaus raj.
Telefonas: +370 5 237 7077
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 4841
53
"Nuvykę apie 19 kilometrų nuo Vilniaus centro galite rasti vieną įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų, kur susilieja menas ir gamta. Europos parkas įkurtas 1991 m., siekiant meno kalba įprasminti geografinį Europos centrą. Čia eksponuojama apie 100 įvairių pasaulio menininkų skulptūrų. Tarp jų yra tokių pripažintų kūrėjų kaip Dennisas Oppenheimas, Magdalena Abakanowicz, Solas Le Wittas darbų.
Parke galite pamatyti didžiausią skulptūrą iš televizorių, sukurtą Gintaro Karoso, užfiksuotą „Guinness“ rekordų agentūros bei daug kitų išradingų meno kūrinių, eksponuojamų po atviru dangumi. Čia taip pat veikia muziejaus restoranas, suvenyrų parduotuvė, unikalus paštas, yra galimybė išsinuomoti dviračius.
Kaip nuvykti?
Iš Vilniaus važiuokite Kalvarijų gatve iki Santariškių žiedo, pasukite Žaliųjų ežerų kryptimi ir sekite kelio nuorodas į Europos parką. Nuo kunigo Broniaus Laurinavičiaus stotelės į Europos parką galite nuvykti Nr. 146 mikroautobusu Skirgiškės (Europos parkas), tvarkaraštį galite rasti muziejaus interneto svetainėje."

Darbo laikas:
I–VII nuo 10.00 iki saulėlydžio

Kaina:
Bilieto kaina suaugusiems – 25 Lt, studentams ir pensininkams – 18 Lt, moksleiviams – 11 Lt.

El. paštas: hq@europosparkas.lt

Žemėlapis: