Merkinės piramidė

Šalis: Lietuva
Miestas: Varėna
Adresas: Česukai Merkinės sen. 65342 Varėnos r.
Telefonas: 8-682-61617
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 15705
440
Džukijos miškų apsuptyje pūpso stiklinis kupolas, kurio viduje stovi trišonė piramidė, o joje du unikalūs kryžiai, kurie koncentruoja dvasinę energiją ir perteikia ją šios erdvės lankytojams.
Piramidė pastatyta 2002 metais, kai jo autoriui, Povilui, apsireiškė aukščiausioji dvasia su užduotimi prieš dvylika metų įvykusio Apsireiškimo vietoje pastatyti ypatingą statinį – piramidę, kurioje jau greitai gausiai lankysis žmonės, maldos metu užmegs tiesioginį ryšį su Dievu bei, tai patyrę, žymiai sparčiau tobulės dvasiškai. Apsireiškimas įvyko 1990-ųjų rugpjūčio 20-osios naktį, kai vienkiemio gyventojai bei čia viešėję svečiai stebėjo iš dangaus sklindantį šviesos srautą, o jame, kaip Povilui dar išvakarėse minties balsu buvo apreikšta, regėjo dieviško grožio figūrą. 2009-ųjų pavasarį Povilui Dievas perteikė žinią, jog jau atėjo laikas baigti formuoti ypatingąją erdvę Česukuose. Tiesa sakant, Povilui bei jo bičiuliams ir anksčiau buvo žinoma, jog jų dar laukia dideli darbai, tačiau pastaroji žinia visus tiesiog apstulbino: virš piramidės turėsiąs iškilti dvylikos su puse metrų aukščio kupolas. Užduotį reikia suspėti įvykdyti iki vėlyvo rudens. Atsižvelgiant į darbų pobūdį bei mastą buvo išties nelengva įgyvendinti šią Aukščiausiojo užduotį, tačiau Povilą bei jo pagalbininkus įkvėpė bei nuolat stiprino paties Dievo žmonėms duotas ypatingasis pažadas: kai baigsite formuoti sakraliąją erdvę Česukuose, čia apsireikš bei pradės intensyviai veikti Šventoji Dvasia. Ji palytės kiekvieną atvykusį žmogų, globos ir saugos jį kasdieniame gyvenimo kelyje, neleis pasiklysti.

Dabar čia žmonių netrūksta, atkeliauja ir tikintieji ir smalsuoliai ne tik iš lietuvos, bet ir iš užsienio. Tai ramybės ir susikaupimo vieta.

Galima atvykti kasdien 8:30 - 22:00 val.

Žemėlapis: