Baidarių nuoma. PIRTIS ANT VILNELĖS KRANTO

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Vilniaus rajonas Mickūnų seniunija
Telefonas: +37060256088
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 5878
52
NUOMOJAME IR PO VIENA BAIDARĘ! Transportavimas, liemenės, irklai - NEMOKAMAI !!!

STAIGMENA!! Super pasiūlymas BAIDARĖS + BLYNAI +PIRTIS!
Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima, tai geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu! Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą. Be to pasirinkusius ne ekstremalų plaukimą vaišiname gardžiausiais bulvyniais blynais bei arbatėle tikroje rusiškoje pirtelėje ant pat upės kranto,asmeniui surinkusiam kompaniją taikoma asmeniška net 50% nuolaida, viskam:)

Galėsite pasirinkti vieną iš keturių patinkančių plaukimo maršrutų bei turiningai praleisti laisvalaikį gamtoje, patirti nepakartojamų atpalaiduojančių arba ypač ekstremalių įspūdžių ir nuotykių žygyje su baidarėmis.

Prieš plaukimą būtina rezervuotis datą ir laiką telefonu: +37060256088

1. Kultinis maršrutas: Naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka – Baltasis tiltas (ekstremalu).
Plaukimo trukmė - 3 val.;
Plaukiama Vilnelės upe. Pasirinkę šį maršrutą, jūs turėsite ne tik įveikti sraunią upę, nuvirtusių medžių, akmenų, bebrų užtvankų kliūtis, bet ir grožėsitės Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pučkorių atodanga (aukštis - daugiau nei 65 m, plotis - 260 m), menininkų išpuoselėta Užupio Respublika, Sereikiškių parku, o įplaukus į Neries upę, akį džiugins Vilniaus miesto panorama, Gedimino pilis ir kt. Taip pat galėsite stabtelėti spec. baidarėms įrengtame krantinės bare netoli Mindaugo tilto ir gurkšnoti šampaną … net neišlipus iš baidarės. Kelionę baigsite prie Baltojo tilto.

2. Plaukimas po sunkios darbo dienos ar taupantiems savo laiką: Naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka-Belmonto kriokliai (ekstremalu).
Plaukimo trukmė - 1,5 val.;
Plaukdami šiuo maršrutu ne tik gausite teigiamos energijos iš upės ir aplinkui supančios nuostabios gamtos, bet ir galėsite nusileisti Belmonto krioklių žuvų taku, kas retai pavyksta be maudynių net ir patyrusiems irkluotojams. Pasidalinti vandens kelionės įspūdžiais, gurkšnojant gardžią arbatą, galėsite tiesiog priplaukę su baidare prie pat Belmonto krioklių kavinės staliuko ant Vilnelės kranto. Tai vienas mėgiamiausių romantiškų porų maršrutų.

3. Ramus šeimyninis plaukimas arba plaukimas pradedantiesiems: Rokantai- Mickūnai- Viktariškės (+Bulvinių blynų su spirgučiais vaišės rąstinuke ant kranto).
Plaukimo trukmė- 3 -3,5 val.;
Tai labai ramus plaukimas su nedidele upės srove be kliūčių, tačiau upė įdomi, siaura su gražiais vingiais ir nuostabiom gamtos apylinkėm. Yra puikių pakrančių maudynėms bei piknikui surengti. Tai itin populiarus maršrutas tarp tėvelių su vaikučiais ar tiesiog bandantiem pirmus kartus prisijaukinti baidarę.

4. Uosininkai – Mickūnai – Viktariškės .(+Bulvinių blynų su spirgučiais vaišės rąstinuke ant kranto).
Plaukimo trukmė-5-6 val.
Tai relaksacinė kelionė gamtoje, kuri suteikia visos dienos pilnavertį,kokybišką ir teigiamų emocijų nestokojantį poilsį,išvalantį įkyrias mintis,psichologinį nuovargį ir leidžiantį pajusti harmoniją su gamta. Staigūs upės vingiai,rėvos,tikros bebrų užtvankos,,susiraizgę virš upės medziai,primenantys tropinius tunelius -nepaliks nė vieno be laukinių įspūdžių.

NUOMOJAMA TIKRAI PIGIAUSIAI VILNIUJE SIBIRO KEDRO RĄSTŲ PIRTIS GIMTADIENIAMS, POKYLIAMS MERGVAKARIAMS, BERNVAKARIAMS, NEDIDELĖMS VESTUVĖMS.

RENGIAMI BANKETAI POBUVIAMS AR TIESIOG ATVYKUSIUS RAMIAI PRALEISTI LAISVALAIKĮ BEI PAILSĖTI BE BALIŲ. VAISINAME GARDŽIAIS BULVINIAIS BLYNAIS SU SPIRGUČIAIS IR ŽOLELIŲ ARBATĖLE.

PRIE PIRTIES GALITE TIESIOG PRIPLAUKTI MUSU BAIDARĖMIS:)) PIRTIS SU VISAIS PATOGUMAIS,ERDVIA BANKETINE SALE, PLATUS MENIU ASORTIMENTAS,MINI VIRTUVĖLE.

Žemėlapis: