LABAS nuotykių parkas

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Lizdeikos g., Spalvotųjų šaltinių parkas Antakalnis
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 55467
489
„LABAS nuotykių parkas“ dabar vadinasi "Uno parkas" , kuris yra įsikūręs Vilniuje, Antakalnyje, šalia Neries ir Valakampių tilto Spalvotųjų šaltinių parke. Nuotykių parkas dirba visus metus, kiekvieną dieną, bet kokiu oru!

"Visus metus tavęs laukia virš 2,5 km kilometro ekstremalių trasų (su 140 rungčių ir net 40 skrydžių lynu), kurias galėsi pasirinkti pagal drąsą ir ūgį: nuo švelnių šiurpuliukų „žaliems“ iki nutrūktgalviškų skrydžių iš 16 m aukščio.
Trasa per Nerį, kurią sudaro net 401 m rungčių ir laisvo skrydžio į Žirmūnus ir atgal! Mažieji gali džiaugtis naujomis Salotinės trasos rungtimis, Tinklo trasa be apraišų ir nuotykių Pilimi. Mėgstantys skraidyti atsipalaiduoja lakstydami Greitąja trasa tik iš lynų!
„LABAS nuotykių parke“ visus metus švenčiami gimtadieniai, kolektyvo formavimo dienos, bernvakariai ir mergvakariai – suruošime Jums šventę pagal poreikius ir fantazijas."

Pramogas prašytume užsirezervuoti – būsite tikri, kad neteks laukti savo eilės.

Dėl rezervacijų, švenčių, kolektyvo formavimo ar tiesiog informacijos kreipkitės tel. +370 602 32366 arba tiesiog ateikite!

Darbo laikas:
Balandį – rugpjūtį: 10:00 – 22:30 val.
Rugsėjį – spalį: 10:00 – 21:30 val.
Lapkritį – kovą: 10:00 – 19:30 val.
Paskutinis leidimas suaugusiems – 2,5 val., o vaikams 1,5 val. iki uždarymo.

Norintys laipioti naktį – tarkimės iš anksto!


Žemėlapis: