„Kernavės bajorynė“

Šalis: Lietuva
Miestas: Širvintai
Adresas: Kernavės bajorynė
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3476
53
"Kernavės bajorynėje“ yra visko!!!!
Galimybė ramiai pailsėti, smagiai papramogauti, atgauti sielos ir dvasios ramybę jaukiuose svečių namuose, kuriuose yra 14 šiuolaikiškai įrengtų kambarių. Galima apsistoti ir atskiruose rąstiniuose nameliuose.

"Kernavės bajorynėje“ pasirūpinome, kad svečiai galėtų patogiai ilsėtis ir įvairiai pramogauti. Todėl šioje kaimo turizmo sodyboje sau mielų pramogų ras įvairiausių pomėgių žmonės.

Organizuojame ekskursijas ir išvykas po pirmąją Lietuvos sostinę - Kernavę ir jos apylinkes. Į kelionę galima važiuoti „Kernavete“ – originaliu mediniu 20 vietų autobusu.
Gidas Jums papasakos Kernavės ir jos apylinkių istoriją su dar negirdėtais faktais ir parodys vietas, kurių tikrai dar nebuvote regėję!
Ekskursijas ir gido paslaugas reikia užsakyti iš anksto.
„Kernavės bajorynėje“ kviečiame rengti įvairiausius pobūvius: vestuves, gimtadienius, bernvakarius/ mergvakarius, įmonių šventes. Galite užsisakyti teminius vakarėlius su smagiu jaunimo etnografiniu ansambliuku ar surengti karaoke vakarėlį.
Pagal išankstinius užsakymus, organizuojame jodinėjimą žirgais, dažasvydžio varžybas, šaudymo iš lanko rungtis, medžioklę, džipų safari, skrydžius oro balionais.

Pirčių mėgėjams galimybė kaitintis net keliose jaukiose garinėse pirtyse, kur po karšto garo galima čia pat jaukiai ir vėsiai susėsti prie medinio stalo ir išgerti bokalą alaus ar kvapnios žolelių arbatos...visada malonu mėgautis ežero gaiva karštą dieną ar kubilo šiluma vėsesnę dieną ar vakarą.

PASTABA: rekomenduojame atsivežti saunos kepures.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:
tel. +370 656 59199;+370655 08551 arba adm @kernavesbajoryne.lt

Žemėlapis: