Mindūnų kempingas

Šalis: Lietuva
Miestas: Molėtai
Adresas: Muziejaus g. 14, Mindūnai, Molėtų raj.
Telefonas: +37060611317
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 1990
52
Mindūnų kempingas – tai stovyklavietė vaizdingoje pušyno teritorijoje, esančioje 10 km nuo Molėtų, Labanoro regioniniame parke. Kempinge yra smėlėto Baltųjų Lakajų ežero kranto paplūdimys su liepteliais maudynėms, o pačiu ežeru driekiasi vaizdingi vandens turizmo maršrutai.
Mindūnų kempinge rasite puikias sąlygas poilsiui, pramogoms, vandens sportui ir žvejybai. Kempinge yra kemperių stovėjimo aikštelės, kuriose galima naudotis elektra, kemperių kanalizacijos ir vandens papildymo aikštelė. Atvykstantiems su savo valtimis, yra įrengta speciali valčių įleidimo į ežerą aikštelė.
Prie ežero sukurtos poilsio zonos su lauko baldais ir laužavietėmis, prie kurių galima statyti palapines ir transporto priemones.
Yra administracinis pastatas su bendro naudojimo erdvėmis: tualetais, dušais, skalbykla, virtuve. Antrame pastato aukšte įrengti 5 jaukūs kambariai su visais patogumais. Administraciniame pastate ir šalia jo veikia nemokamas Wi-Fi internetas. Netoliese stovi atskiri 6/8 vietų nameliai, kuriuose yra virtuvėlės su indais, WC, dušas, TV.
Pakrantėje yra pirtis ir kubilas kur galima atsipalaiduoti ilgais vasaros vakarais, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį yra krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės. Teritorijoje taip pat įrengta mini vaikų žaidimų aikštelė. Visa kempingo teritorija aptverta, apšviesta naktį ir stebima vaizdo kameromis. Kempinge galima išsinuomoti baidares, valtis, dviračius ir kitą smulkų inventorių, taip pat įsigyti malkų.
Visai šalia kempingo pastatytas Baltųjų Lakajų apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria nuostabūs ežero ir regioninio parko vaizdai.

Žemėlapis: