Senoji Tiltiškė (namukas, stovyklavietė)

Šalis: Lietuva
Miestas: Zarasai
Adresas: Zarasų raj., Bikėnų km. (stovyklavietė)
Telefonas: +370 624 23838
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 2417
43
Namukas randasi atokiame Tiltiškių kaime, nuo pagrindinio kelio nutolusi 2 km, aplinkui nėra jokių vasarnamių, nuomojamų sodybų ar gyvenančių žmonių tokiu pat atstumu, todėl Jūsų poilsiui netrukdytų joks šurmulys. Dėl tokio nuošalumo, apsistodami pirtelėje, galėsite mėgautis natūralia gamta, aplinkui pamatysite bėgiojančias stirnas, kiškius, skraidančius įvairius paukščius ir kitus nuo žmonių besislepiančius gyvūnus. Todėl čia tinkamas poilsis dviems žmonėms, kurie nori pabūti kartu.
Ir jeigu norėtumėtė apsistoję pakeliauti, pro Ūparto ežerą, mes Jums taip pat galėtume suorganizuoti baidarių žygį šalia tekančiomis Šventosios ar Nikajos upėmis. Netoliese yra Gražutės regioninio parko pažintiniai dviračių takai, jeigu atvykę atsivežėte dviračius, galėsite susipažinti su šio regiono gamta artimiau.
Pirties viename iš kambarių yra dvigulės sofos, todėl čia gali gyventi 2-4 žmonės, jeigu kompanija didesnė, galima apsistoti palapinėse. Pirtyje yra dujinė viryklė, todėl galėsite patogiai gamintis valgį. Galėsite ne tik pasikaitinti karštoje malkinėje pirtyje, bet ir pailsėti žiūrint pro panoraminius langus į ežerą. Šiltą vasaros vakarą galima jaukiai įsitaisyti prie įėjimo į namelį, įrengtoje lauko terasoje ir mėgaujantis besibaigiančia dienos panorama (Zarasų rajonas, Tiltiškių kaimas).

Tikslios vietos teirautis tel. +370 624 23838

O jeigu norite tiesiog pastovyklauti, mes Jums galime pasiūlyti mūsų stovyklavietę, kuri įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje, ežeringame Zarasų rajone. Stovyklavietė yra pusiasalyje, todėl iš trijų pusių ji apsupta vandens – Antalieptės marių bei slėnyje esančios Šventosios upės (Zarasų raj., Bikėnų km.).

Stovyklavietės paslaugos ir kainos parai: 3 €/asm.;
Baidarių nuoma – kaina sutartinė;
Vieta nameliui ant ratų – 8 €;
Mobili pirtis – 50 €;
Malkos – 4 €;
Valtis – 6 €.

Paslaugos nemokamai:
Pavėsinės; Laužavietės; Šašlykinės; Mašinų stovėjimo aikštelė; Tinklinio aikštelė; Krepšinio aikštelė; Vaikų žaidimo aikštelė.Žemėlapis: