Sodyba "DUBGIRIS"

Šalis: Lietuva
Miestas: Mažeikiai
Adresas: Pušynės g. 28, Uikių k., Sedos sen., LT-89381 Mažeikių r.
Telefonas: +370 611 55588
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 4866
27
Plinkšių ežero pakrantėje 2012 metais duris svečiams atveria prabangi ir stilinga kaimo turizmo sodyba Vila "Dubgiris". Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta beveik 4 ha dydžio sodybos teritorija, su žaliomis vejomis, malonaus pavėsio pušynais, žuvų pilnais tvenkiniais bei, žinoma, nepakartojama Plinkšių ežero pakrante. Vila "Dubgiris" - tai 4 - ių pastatų kompleksas, kurį sudaro: svečių namai "Briedžio guolis", Mini SPA ir paukščiukų apartamentai, Pobūvinė ir "Uošvės trobelė". Pagrindinėje svečių namų "Briedžio guolis" menėje - įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų - Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Svečių namuose įrengti 2 prabangūs apartamentai ir 12 dviviečių kambarių.
Pirčių mėgėjams Vila "Dubgiris" gali pasiūlyti jaukų, privatų ir nedidelį pirčių kompleksą, kuriame galėsite mėgautis suomiška sauna su garu ir be garo bei turkiška pirtimi. Norintiems atsipalaiduoti, galime pasiūlyti džakuzi, masažuojantį akmenų takelį, šildantį suolelį, įvairius linksmus dušus, masažo ir relakso kambarėlį.
Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai, gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis bei kanojomis ir pasigrožėti įspūdingu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. Norintiems susipažinti su apylinke ir jos įžymybėmis, siūlome pasivažinėti dviračiais, o mėgstantiems emocingus žaidimus, siūlome pažaisti krepšinį ar tinklinį, įrengtoje sporto aikštelėje. Patiems mažiausiems - žaidimų aikštelė su daugybe karstyklių ir sūpynių. Vila "Dubgiris" - tai vieta, kurioje galėsite pailsėti ir atgauti jėgas po sunkių darbų bei patirti neišdildomų įspūdžių.

Žemėlapis: