Kalanetika pilates Kauno centre Akropolyje

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: karalius mindaugo 49
Telefonas: 865563972
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 14964
320
Kalanetika pilates Kauno centre “Energy time” studijoje Akropolyje verslo centre 425.

Didelė treniruočių pasiūla įvairiais laikais - rytais , per pietus ir vakarais . Tvarkaraštį rasite mūsų tinklalapyje www.energytime.lt
PIRMA TRENIRUOTĖ - NEMOKAMA!
Išsamesnė informacija apie užsiėmimus ir treniruočių laikus tel.: +37065563972 , +37060090052
facebook : Energy time

Kalanetika - tai ypatingai graži ir moteriška mankšta. Ji priverčia dirbti visus kūno raumenis, tačiau nedidina jų masės. Kalanetikos treniruočių metu ne tik maloniai išmankštinsite kūną, bet ir paryškinsite kūno linijas. Kalanetika - tausoja ir stiprina sąnarius, neapsunkinant širdies darbo, pastovus kvėpavimas ramina ir stiprina nervų sistemą. Nauda - išmankštintas kūnas, žymiai didesnis lankstumas, ryškesni raumenys. Pagerėjusi kraujotaka ir medžiagų apykaitos veikla padeda jaustis gerai ir išlikti puikios nuotaikos.

Pilates - tai viso kūno mankšta, kuri tvirtina net ir mažiausius kūno raumenis, siekiant kontroliuoti atskiras raumenų grupes bei tobulina viso kūno taisyklingą laikyseną. Ši mankšta ne tik didina sąnarių lankstumą bei ištvermę, bet ir stiprina stuburą, leidžia geriau pažinti savo kūną. Pilates mankšta skirta visoms amžiaus bei fizinio pasiruošimo grupėms.

Žemėlapis: