Šokių ir laisvalaikio centras "Soul Lounge"

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Gedimino pr. 2a, Vilnius
Telefonas: +370 614 28581
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 2148
42
„Soul Lounge“ šokių studija, įsikūrusi pačioje sostinės širdyje, yra puiki vieta visiems šokių gerbėjams. Prabanga tviskanti salė, profesionalūs treneriai ir čia besilankančios šokių pasaulio žvaigždės rodo, jog ši studija nėra eilinė.
Čia Jūsų laukia ne tik profesionalūs mokytojai, smagios ir vertingos šokių, kalanetikos pamokos, bet ir jauki aplinka, kurioje jausitės kaip namuose. Centre „Soul Lounge" galėsite ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis ir gerai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis bei treneriais.

Norite išmokti šokti tačiau nežinote kur? Čia yra būtent ta vieta, kur net pagrindų neturintys mėgėjai tampa puikiais šokėjais, kurie stebina šokių aikštelėje savo draugus.

Neturi kur švęsti? "Soul Lounge" puiki vieta Jūsų šventei. Nuomojame mūsų jaukias patalpas vakarėliams, gimtadieniams, vestuvėms, seminarams ar kitoms Jūsų šventėms.

MES MOKOME VAIKUS, JAUNIMĄ BEI SUAUGUSIUOSIUS:

PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ, SOLO LATINO, SALSA, KALANETIKA, ZUMBA KIDS, ZUMBA FITNESS, ZUMBA GOLD, LINDYHOPAS, STREET DANCE, CONTEMPORARY, VESTUVINIŲ ŠOKIŲ...

,,Soul Lounge, tik pradžia, dar daug ką svajojame šioje srityje nuveikti, juk aiškiai žinome, ką darome...
Tikiuosi, kad šokis, jauki aplinka ir profesionalų pamokos padės įsiklausyti, ką šnabžda mūsų sielos..."

Karina Eremian

,,Man šokis yra meilė, neapsakomas jausmas, kai gali ja dalintis su kitais... Esu įsitikinęs - meilė gydo sielas. Na, o į Soul Lounge sudėjom visą širdį - norėjosi, kad žmonės pasijustų čia kaip namie. Mūsų svečius norime pakviesti į jaukią oazę, kur jie galės ne tik treniruotis, bet ir kurti, ilsėtis, gerai praleisti laiką su šeima, draugais ir kolegomis."

Deividas Meškauskas

ATEIKITE PAS MUS SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ! JŪS TO VERTI ! :)

Daugiau informacijos :
Tel.: +370 614 28581
El. p.: [email protected]
https://www.facebook.com/SoulLoungeSokiuStudija

Žemėlapis: