Šokių Studija Me Gusta

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: Savanorių pr. 271
Telefonas: 867011955
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3017
54
Šokių studija Me Gusta – šiuolaikinių šokių studija Kaune, kurioje išmoksite šokti įvairius šokių stilius, tai įgyvendinti padės profesionalūs šokių treneriai. Šokių studijos pavadinimas buvo pasirinktas ne veltui. Išvertus iš ispanų kalbos, „Me Gusta“ reiškia „Man Patinka“. Šiuose žodžiuose ir atsispindi mūsų šokių studijos idėja – daryti tik tai, kas „Me Gusta“!!!

ŠOKIŲ STUDIJOJE GALITE RINKTIS:
GATVĖS ŠOKIAI (STREETDANCE): Hip-Hop, House, Locking, Popping, Waacking/Vogue, Breikas
KITI ŠOKIAI: Go-Go, Salsa, Comercial Dance, Contemporary
GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI (FITNESAS): Aerobika, Zumba,Pilates

KAS GALI TAPTI ŠOKIŲ STUDIJOS NARIU ?
Šokių studija Me Gusta yra prieinama kiekvienam norinčiam išbandyti save nuo 4 metukų iki neriboto amžiaus. Šokiai kiekvienam. Studijoje turime:
vaikučių nuo 4-6 metų,
vaikų nuo 7-10 metų,
paauglių nuo 11-14 metų,
jaunimo nuo 15-17,
suaugusiųjų Nuo: 18 metų iki neriboto amžiaus šokių grupes.

Studija priims kiekvieną norintį išmokti šokti. Nesvarbu ar Jūs dar niekada nebandęs šokti ar jau daug metų trinate parketą. Studijoje turime pradedančiųjų bei pažengusiųjų grupes, bei skirtingų amžiaus pogrupių. Tad kiekvienas ras sau tinkamą šokių užsiėmimą.

KADA GALIMA PRADĖTI ŠOKTI ME GUSTA ŠOKIŲ STUDIJOJE ?
Pradėti galite jau dabar, belieka išsirinkti savo mėgstamiausia šokių stilių ir užsiregistruoti. Studijoje Jūs būsite priimtas į pradedančiųjų šokių grupę, kurioje mokomi nesudėtingi šokių judesiai, bei choreografijos. Tad registruokis jau dabar ir tapk mūsų šokių studijos dalimi!

Žemėlapis: