Sporto ir sveikatingumo klubas "Grizlis"

Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Adresas: Šarkuvos g. 30, LT-48169
Telefonas: +370 657 47 800 Tel.: +370 37 233 297
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3156
41
"Trokštate pagerinti sveikatą? Gal būt numesti keletą nereikalingų kilogramų ar padailinti figūrą? Jei taip, sporto klubas „Grizlis“ Jūsų mielai laukia. Su kvalifikuotų trenerių pagalba, bei treniruoklių įvairove Jūs būtinai pasieksite savo trokštamą rezultatą.
Jei norite išmokti ne vieną kovos meną-siūlome Kudo treniruotes. Nes Kudo- tai skirtingų dvikovų menų sintezė, apjungianti Karatė, Tai Boksą, Džiu-džitsu ir Boksą. Dvikovos vyksta pilno kontakto taisyklėmis, leidžiami metimai bei kova parteryje su smūgine technika.
Kudo yra kontaktinė rytų kovos menų rūšis, atitinkanti šiuolaikinio sporto reikalavimus: saugu, prieinama, efektyvu.
Galbūt Jus domina Aikido menas? Aikido užsiėmimuose išmoksite ne tik savigynos, bet ir išsiugdysite pozityvų, tvirtą charakterį. Aikido kovos meno idėja- harmonija su Visata, techninis meistriškumas ir proto pergalė. Verčiant iš japonų kalbos „ai“ reiškia harmoniją. Ta harmonija būna suardyta, kai atsiranda agresija. Aikido užduotis – atstatyti harmoniją. Aikido mene atsiskleidžia filosofijos, psichologijos ir fizikos elementai. Žmogus ne tik mokosi kovos judesių, bet treniruoja protą, gerina sveikatą ir ugdo pasitikėjimą savimi. "

El. paštas: [email protected]

Žemėlapis: