STUDIO figura Pilaitė - MOTERS GROŽIUI IR PUIKIAI SAVIJAUTAI!

Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: M. Mažvydo g. 9, Pilaitė
Telefonas: 8-657 11233
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 5898
42
Norite geriau jaustis, greitai sumažinti kūno apimtis, atsikratyti celiulito be alinančių sporto treniruočių? Specialistų teigimu, vienas iš veiksmingiausių būdų tai padaryti – limfodrenažinis masažas.

Mūsų salone galite išbandyti limfodrenažinį masažą specialiu „Roll Shaper“ aparatu.

Atliekant limfodrenažinį masažą „Roll Shaper“ aparatu, poveikis pajuntamas dažniausiai jau po 3–4 kartų (pagerėja bendra savijauta). Per 2–3 savaites vidutiniškai po 3 cm sumažėja šlaunų ir klubų, 4 cm liemens ir 2 cm viršutinės rankų dalies apimtys. Celiulitas ima nykti vidutiniškai po 6–10 viso kūno limfos drenažo procedūrų. Tai patvirtinta Lenkijos „Nzoz maxmed“ klinikoje atliktais tyrimais, kuriuose dalyvavo beveik šimtas asmenų, praėjusių dvidešimties procedūrų kursą.

Kaip tai vyksta
Limfodrenažinis masažas panašus į treniruotę sporto salėje, nes jo metu reikia būti apsirengus lengvais sportiniais drabužiais. Šį masažą atlieka ne masažuotojas, o specialus masažo aparatas. Tai – puiki išeitis tiems žmonėms, kurie kompleksuoja dėl figūros ir drovisi išsirengti, nemėgsta rankomis atliekamo masažo.

Kam skirta
Limfos drenažas – valandos trukmės maloni sveikatinanti ir gražinanti procedūra. Ją specialistai rekomenduoja tiems, kurie mažai juda, dirba sėdimąjį darbą, nemėgsta sportuoti ir nori atsikratyti svorio. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas įvairaus amžiaus moterims, kurios nori pagreitinti lieknėjimo procesą, medžiagų apykaitą, atsikratyti celiulito. Taip pat jaunoms mamytėms, kurios po gimdymo nori sustangrinti odą, atgauti prarastas formas. Vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovėms šis masažas padeda pristabdyti senėjimą: neleidžia taip greitai glebti ir vysti odai, mažina patinimus, šalina skysčių sankaupas, suteikia energijos ir žvalumo.

IKI PASIMATYMO!
STUDIO figura Pilaiteje
Išankstinė reg. tel. 8-657 11233
Darbo laikas: I-V 9-21 val.

Žemėlapis: