"Grand SPA Lietuva" sveikatingumo ir poilsio kompleksas

Šalis: Lietuva
Miestas: Druskininkai
Adresas: V. Kudirkos g. 45, Druskininkai
Telefonas: +370 313 51200
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3950
33
„Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ant Nemuno ir Ratnyčėlės upių santakos šlaito.

Druskininkai – piečiausias Lietuvos miestas, garsėjantis sūriais šaltiniais, švelniu ir šiltu mikroklimatu. Dėl Druskininkus supančių pušynų ir daugybės vandens telkinių oras Druskininkuose visados labai švarus. Čia galima ilsėtis ištisus metus.

Įsikūrę „Grand SPA Lietuva“ komplekse pasijusite patekęs į tikrą sveikatos šalį, kur galėsite mėgautis ramybe, o mūsų specialistai pasirūpins Jūsų sveikata ir gera nuotaika.

Pagrindinė „Grand SPA Lietuva“ veikla – tęsti senąsias Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijas bei padėti svečiams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas. Tačiau komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima ne tik pasinersti į pojūčių kupiną pasaulį, bet ir lengvai suderinti poilsį su darbu. Teikiame daugybę paslaugų: apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo.

Žemėlapis: