Viešbutis "Palangos Juzė"

Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Adresas: Virbališkės takas 2
Telefonas: +370 700 14134
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3616
41
Viešbutis įsikūręs labai patogioje kurorto vietoje – šalia miesto stoties, turgavietės, prekybos centro, 600m iki jūros, o iki miesto centro – vos keli žingsniai pėsčiomis. Svečiai čia pasitinkami jaukių namų šiluma, kur paslaugūs darbuotojai Jus apgaubia dėmesiu ir neįkyriu rūpestingumu, rodos, iš anksto atspėdami jūsų poreikius ir norus.
Keturių aukštų viešbutis įrengtas santūriai elegantišku ir funkcionaliu skandinavišku stiliumi: interjere vyrauja pastelinės spalvos, išsklaidytas apšvietimas kuria ramią atpalaiduojančią atmosferą. Svečių patogumui įrengtas liftas. Viešbutyje rasite visus Europos Sąjungos šalių 3* viešbučiams įprastus patogumus.
Iš viso viešbutyje yra 31 numeriai: iš jų - 1 liukso+šeimyninis liuksas kambarys, 4 liukso tipo numeriai, 4 mini liuksai, 18 dviviečių (2 kambariai pritaikyti neįgaliems) ir 4 šeimyniniai+ numeriai. Didžioji dalis numerių yra labai funkcionaliai įrengti, tad juose patogu apsigyventi ir šeimoms su vaikais. Pro visų kambarių langus atsiveria nuostabūs žaliosios Palangos kurorto vaizdai.

info@palangosjuze.lt

Žemėlapis: