Viešbutis "Žilvinas" Palangoje

Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Adresas: Kęstučio g. 26, LT-00135
Telefonas: (+370) 615 28465; (+370) 460 49146
Lankytojų įvertinimas:
Peržiūrėta: 3889
32
"Viešbutis “Žilvinas” – tai trijų žvaigždučių kompleksas, įsikūręs pušyne prie jūros, pačioje Palangos širdyje. Viešbutis susideda iš pagrindinio pastato ir 5 kotedžų, išsidėsčiusių 4 ha teritorijoje šalia prestižinės Gedimino alėjos. Pagrindinius statinius suprojektavo architektas Algimantas Lėckas 1967 - 1968 metais, jo statyba buvo užbaigta 1969 metais. Projektuojant vadovautasi "Bauhaus" architektūrinėmis koncepcijomis, kurias XX amžiaus pradžioje suformavo įžymieji to laikotarpio architektai - W. Gropius, Mies van der Rohe, Hannes Meyer, taip pat Le Corbusier ir kt. Architekto Lėcko suprojektuotas viešbutis yra unikalus savo architektūrine forma ir konstruktyviniu sprendimu pastatas Lietuvoje. Pastatas remiasi ant trijų atramų - laiptinių ir visa erdvė po pastatu yra atvira. Pastato kompozicija tarsi atitinka architekto Le Corbusier 1926 metais suformuluotus garsiuosius "Penkis naujosios architektūros punktus" - pastatas pakeltas nuo žemės, laisvas planas, laisvi fasadai, horizontaliosios langų juostos, gelžbetonio sienos, o pats pastatas subtiliai įkomponuotas tarp esamų medžių ir neužstoja augančių želdynų. "Žilvino" pastatas keletą dešimtmečių yra pavyzdys Lietuvos, taip pat ir kitų kaimyninių šalių architektams.
"Žilvinas" - šeimų poilsiui pritaikytas viešbutis, kuriame vienu metu gali gyventi 132 svečiai. Erdvūs liukso klasės apartamentai ypač tinka apsistoti ilgesniam laikui. Konferencijų ir seminarų organizatorių laukia 3 įvairaus dydžio konferencijų salės su visa reikalinga įranga.
Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su laipiojimo bokšteliais, kopėtėlėmis, sūpynėmis, čiuožyklomis. Mažieji čia pat gali žaisti su švariu, baltu pajūrio smėliuku."
"Viešbutyje „Žilvinas“ rasite puikias sąlygas praleisti laiką su šeima, vaikais ar tik dviese. Belieka išsirinkti viliojantį savaitgalio pasiūlymą ir bent trumpam pabėgti nuo šurmuliuojančios civilizacijos. Kiekvieno savaitgalio programos paketą sudaro apgyvendinimas liukse, sotūs pusryčiai ir vakarienė, o kambaryje - malonios vaišės (vaisiai, vynas, saldumynai) ir specialūs siurprizai vaikams, taip pat SPA procedūros ar puikios teniso aikštelės aktyviam laisvalaikiui!"

El.paštas: zilvinas@baltijahotel.lt

Žemėlapis: